مقاله طرح فانتزی پرواز دختر بادکنک در روز یکشنبه 29 دی ماه سال 1398 ساعت 13:24:35 توسط تیم تولید محتوا - سایت عکس و مقاله نوشته شده است.

فهرست

تصاویری دیدنی پرواز بادکنکی در اوج آسمان

اگر انیمیشن UP که محصول کمپانی پیکسار بود را درسال 2009 دیده باشید حتما این بادکنک هاي رنگارنگ برایتان آشنا خواهد بود. شاید همین انیمیشن الهام بخش این ماجراجوی بریتانیایی بوده هست تا تلاش کند بتواند با این بادکنک هاي رنگی همانند این انیمیشن به پرواز در بیاید !

عکس هایی تم دخترونه تولد زیبا و خاص

یک روش عالی برای برگزاری جشن تولد برای دختر خانم ها انتخاب تم تولد دخترانه است .یعنی همه چیز در مراسم تولد از تزئینات و لباس و فضای تولد تا رنگ کیک و خوراکی ها همه از ابتدا با رنگ مو موضوعی که میزبان به عنوان تم مشخص کرده است باید هماهنگ باشند .

شخصیت های کارتونی
مثل نمو و بن و تن برای پسر ها و کیتی و سفید برفی و گیسو کمند برای دختر ها
شخصیت های سینمایی
مثل مرد عنکبوتی و بت من برای پسر ها و سیندرلا و فروزن و … برای دختر ها
هنر پیشه ها و ورزشکارن معروف
پسر ها که عاشق فوتبالیست ها هستند مثل مسی و رونالدو و … اما فکر نکنم تم دخترانه ای با شخصیت معرف ورزشکار بتوانید در بازار پیدا کنید!
موضوعات و عکس های بامزه
لازم نیست حتما برای انتخاب تم سراغ شخصیت ها معروف کارتونی و سینمایی برویم بعضی از تم ها با شخصیت های خیالی بامزه در بازار هستند مثلا تم های تولد با عکس نوزاد دختر یا پسر یا مثلا برای مراسم آش دندونی تم هایی با عکس دندان که هم بامزه هستند هم متناسب با جشن!
تم هایی با رنگی و بوی طبیعت
برعکس تم های پسرانه این تم میتواند برای دختر ها بخصوص دختر خانم های جوان یا نوجوان فوق العاده باشد . استفاده از گل های طبیعی ، شمع ، گل های کاغذی با رنگ بندی ملیح و خلاصه هر چیزی که رنگ و بوی طبیعت داشته باشد میتوانید اینجا به آن پر و بال بدهید .
تم های فصلی
این هم یک جورهایی تم مربوط به طبیعت است .اینطوری که یک فصل ( ترجیحا فصلی که در آن تولد میگیرید ) را انتخاب کنید.
اگر بهار بود سراغ ترکیبی از گل و برگ و نوشیدنی های بهاری مثل عرقیات و … بروید . اگر تابستان بود نوشیدنی ها و میوه های خنک تابستان به همراه نخل های مصنوعی و تم هایی با رنگ های شاد را به کار بگیرید .
اگر پاییز بود از رنگی بندی قرمز و زرد و نارنجی در کاغذ کشی و کاغذهایی تزیینی خانه به همراه انار و خرمالو زیبا خواهد بود.
و در نهایت اگر زمستان بود بروید سراغ تم برف و آدم برفی و هر چیزی که به ان مربوط است .
موضوعات ترسناک
این یکی ممکن است کم بزرگسال تر باشد مثلا میتوانید برای هیجان انگیز کردن جشن برای پسران نوجوان از وسایل ترسناک و ماسک های ترسناکی که در بازار هستند برای تزیین تولد استفاده کنید. ( تم های دایناسوری یا خون آشام یا آدم فضایی هم میتوانید در این زمین استفاده کنید .) بعید است دختر ها به این جور تم ها علاقه مند شوند.
موضوعات مورد علاقه شخصی
به نظرم بهترین تم ، چیزی است که باعث شود کسی را که برایش تولد میگیرید چه دختر چه پسر ، چه کودک چه بزرگسال یا نوجوان خوشحال کند و نشان دهد شما متوجه علایق و سلیقه هایش هستید . اصلا لازم نیست حتما از تم های آماده بازاری استفاده کیند میتوانید خودتان دست به کار شوید و با خلاقیت یک تم
رنگ مورد علاقه
انتخاب یک رنگ به عنوان تم تولد ساده ترین و خیلی وقت ها شیک ترین انتخاب است . بدین ترتیب تم تولد شامل لباس میزبان و میهمانان، ظرف های پذیرایی آماده یا یکبار مصرف، تزئین کیک، دکور اتاق و میز تولد و … را میتوانید از این رنگ انتخاب کنید . برای پسر ها رنگ آبی سبز ترکیب سیاه و طلایی و … و برای دختر ها صورتی و صورتی و صورتی و صورتی : )

۲۰ تم تولد محبوب دخترانه و پسرانه

مرد عنکبوتی
بنتن
مینیونز
لاک پشت های نینجا
ماشین ها
میکی موس
هلو کیتی
فروزن ( یخ زده )
توت فرنگی
سفید برفی و هفت کوتوله
باب اسفنجی
وودی و اسباب بازی ها
بره نالا
انگری بردز
سیندرلا
بی زنبوری
نمو
تم قلب
تم گل گلی فانتزی با رنگ صورتی

تم های تولد دخترانه برای تزیین تولد

مدتی است که جشن ها ی تولد رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته که هم خوب است هم بد ، خوب است چون کودکان را خوشحال و هیجان زده می کند،و بد است چون از سادگی و صفای جشن تولد های خانگی و دور همی کاسته است و گاهی خانواده ها با صرف هزینه های بالا از اصل موضوع که شادی و خوشحالی اعضای خانواده است دور شده و برگزاری مراسم را برای خود دشوار می سازند. اما بهر حال گذ شته از خوبی و بدی امروزه انتخاب تم، یکی از دغدغه های پدر مارد ها برای برگزاری مراسم جشن تولد است .

فرهنگ لغات کلمات طرح فانتزی پرواز دختر

طرح :

(طَ) 1 - (مص م .) انداختن ، دور کردن ، افکندن . 2 - پیشنهاد کردن . 3 - نقاشی کردن . 4 - طرح اولیة چیزی را برداشتن . 5 - فروختن جنسی به زور به رعایا. 6 - گستردن ، پهن کردن . 7 - (مص ل .) کناره گرفتن از کاری . 8 - (اِمص .) بیرون اندازی . 9 - (اِ.) نقاشی . 10 - صورت ، پیکر.

فانتزی :


این کلمه با حروف عربی: فانتزي
خیال . وهم . تصور. هوی . هوس . بلهوسی . میل . خواست . خواهش طبع. تفنن . (فرهنگ فرانسه نفیسی ). در تداول عامه روزنامه های امروز نوشته ای را گویند که پایبند اصول خاص یک سبک نباشد و نویسنده آن را برای تفنن و تفریح نوشته باشد.
اشتباه تایپی این کلمه: thkjcd
(نْ تِ) [ فر. ] (اِ.) 1 - خیال ، 2 - ذوق ، تفنن . 3 - تجملی ، زیبا.

پرواز :


بررفتن بهوا با بال چنانکه مرغان . رشیدی گوید: پریدن لیکن پریدن معنی حقیقی او نیست چنانکه مشهور شده بلکه معنی حقیقی او پرگشادن است که پرباز نیز گوینداما چون پریدن را پرگشادن لازم است به مجاز معنی پریدن ازو اراده کنند. - انتهی . طیران . پرش: ندید از برش جای پرواز باز نه زیرش پی شیر و پای گراز.
فردوسی .
فرخی .
منوچهری .
(پَ) ( اِ.) 1 - پرش ، پریدن . 2 - تخته های باریکی که روی سقف کنار هم می چینند و حصیر یا پوشال را روی آن می اندازند.

دختر :


فرزند مادینه انسان . ابنه . بنت . دخت . بولة. ولیدة. (یادداشت مولف ). شَعرَة. نافِجَة. (منتهی الارب ). مقابل پسر که فرزند نرینه آدمی است: مراو را دهم دختر خویش را سپارم بدو لشکر خویش را.
فردوسی .
فردوسی .
فردوسی .
(دُ تَ) [ په . ] (اِ.) 1 - فرزند مادینه ، بنت ، دخت . 2 - دوشیزه ، زن مرد ندیده .

منابع

4796