مقاله عروسک کلاغ در روز دوشنبه 23 دی ماه سال 1398 ساعت 23:08:51 توسط تیم تولید محتوا - سایت عکس و مقاله نوشته شده است.

فهرست

عروسک کلاغ نمایشی دستی

اسباب بازی ها و وسایلی که جنبه تشکیل بازی های گروهی برای کودکان را به همراه دارد می تواند باعث افزایش قوه اعتماد به نفس در کودکان شود.یکی از این مدل وسایل که در فروشگاه اینترنتی پیویو به شما عزیزان عرضه میشود،عروسک کلاغ نمایشی دستی می باشد.این عروسک زیبا توسط عروسگردان که کودکان و همچنین بزرگسالان نیز می توانند باشند با در دست گرفت آن و انجام حرکات نمایشی همچون یک تئاتر نمایشی را اجرا میکنند. از مزیت هایی که این گونه از بازی ها برای کودکان به همراه دارد،شرکت کردن آنها در بازی های گروهی می باشد.متأسفانه با پیشرفت تکنولوڗی و افزایش بازی های رایانه ای کودکان و نوجوانان ما رغبت بیشتری به بازی با این گونه از وسایل دارند که آثار مخربی برای آنها به همراه خواهد داشت یکی از مهمترین این اثرات کناره گیری کودکان از بازی های دسته جمعی و سوق دادن آنها به منزوی یودن و بازی های انفرادی در آنها می باشد.والدین موظفند اسباب بازی ها و وسایلی که بتوانند کودکان را در جمع دوستانه شان ساعت ها به شادی و نشاط سرگرم کنند، خرید کنند و به کودکان خود انرژی و نشاط را هدیه دهند. عروسک های نمایش دستی یکی از انواع وسایل شادی آور برای کودکان است،که در جمع خانواده و یا دوستانشان با در دست گرفتن عروسک و اجرای حرکات نمایشی ساعت ها سرگرم می شوند.

فرهنگ لغات کلمات عروسک کلاغ

عروسک :

(عَ سَ) [ ع - فا. ] (اِمصغ .) 1 - بازیچه ای به شکل انسان (یا حیوان ) جهت سرگرمی و بازی کودکان . 2 - مجازاً: دختر یا زنی زیبا و بسیار ظریف . ؛~ گردانی نمایش های عروسکی که در آن عروسک ها را به وسیلة نخ هایی به حرکت درمی آورند. ؛~ خیمه شب بازی کنایه از: شخص بی اراده که گوش به فرمان دیگران دارد.

کلاغ :

(کَ) (اِ.) پرنده ای است دارای قد متوسط که دارای پرهای سیاه (در قسمت سر و بال و دم و گردن ) ولی در ناحیة پشت و شکم دارای پرهای خاکستری مایل به سفید است و انواع مختلف دارند. کلاغ تقریباً همه چیزخوار است .

منابع

4732